fallout 4 kody pc

Fallout 4 Kody [Sprawdzone] Kody na Nieśmiertelność i Kapsle

Potrzebujesz do swojej rozgrywki najlepszych i działających Kodów do Fallout 4? Na naszej stronie znajdziesz najlepsze Kody, pełny ich zestaw wraz z opisem co one dadzą. Od teraz nie musisz szukać po innych stronach sposobów jak ulepszyć swoją rozgrywkę.

Jesteś ciekawy co mogą Ci dać nasze Fallout 4 Kody z opisami? W tym wpisie przedstawimy Ci co musisz zrobić, aby z tego typu możliwości skorzystać.

Fallout 4 kody

Fallout 4 Kody

Cieszymy się, że możemy dostarczyć wszystkim sprawdzone Fallout 4 Kody. Jest to dla nas dobra wiadomość, że odwiedziłeś naszą stronę. Znaleźć tutaj możesz nie tylko kody do takich gier jak ta, ale i do masy innych. Wystarczy, że sprawdzisz najnowszą zawartość i dowiesz się jak ważne mogą się okazać dla Ciebie kody z naszej strony.

kody do Fallout 4

Fallout 4 to kolejna odsłona serii, która okazała się ogromnym hitem wśród graczy. Jest dużo osób w internecie wciąż poszukujących najlepszych taktyk, a gra trochę czasu na rynku już istnieje. Warto pomyśleć o tej dobrej grze, gdy nie mamy co robić zbytnio ze swoim czasem. Dobrze się sprawdzi w wolnej chwili.

Kody Fallout 4

Konsole uruchamiamy wciskając klawisz tyldy “~”. Następnie wprowadzamy tam interesujące nas opcje.

Zobacz Główne Kody do Fallout 4 na PC (Kliknij by rozwinąć)

Główne
tmm 1 – pokazuje wszystkie lokacje na mapie. Odkryte tak lokacje mogą być celem szybkiej podróży, ale nie wliczają się do statystyki odkrytych miejsc w Pip-Boy’u
tgm – przełącza “god mode”. Gdy aktywny, postać staje się odporna na obrażenia, posiada nieskończoną amunicję, nie ma limitu udźwigu a punkty akcji się nie zużywają
tim – przełącza nieśmiertelność. Postać otrzymuje obrażenia, ale i tak nie może umrzeć.
tcl – umożliwia postaci swobodne poruszanie się we wszystkich kierunkach. Postać może przechodzić przed tekstury i obiekty albo “chodzić w powietrzu”. Przydatne, gdy gracz utknie w jakimś ciasnym miejscu
tfc – umożliwia swobodne kierowanie kamerą. tfc 1 zatrzymuje wszystkie animacje
tm – przełącza widoczność interfejsu
coc – teleportuje gracza do miejsca z danym edid. Lista tych miejsc będzie zapewne dostępna po wypuszczeniu edytora. Żeby teleportować się do przedwojennego Sanktuarium, wpisz coc PreWarSanctuaryExt01

Zobacz Kody na Zadania do Fallout 4 na PC (Kliknij by rozwinąć)

setstage – ustawia dane zadanie na wybranym etapie. Przydatne w przypadku zbugowanych zadań
sqt – generuje listę celów aktywnego zadania. Za pomocą tego polecenia można znaleźć ID zadania
completequest – zakańcza dane zadanie
movetoqt – teleportuje gracza do celu danego zadania
completeallobjectives – zakańcza aktualne etapy danego zadania

Rozgrywka dostępna w Fallout 4 jest jeszcze ciekawsza niż w poprzednich odsłonach, co sprawia, że jest to jeszcze popularniejsza gra. Do dzisiaj serwery są pełne od graczy, a rozgrywka się nie nudzi. Gra samodzielna też jest ciekawym doświadczeniem, a na jego poprawę możemy wykorzystać kody dostępne z tej strony. Jeszcze nie używałeś? Polecamy sprawdzić!

działające kody do Fallout 4 na reputacje

Deweloperzy z Bethesdy starają się brać do serca zalecenia graczy i wprowadzają wiele istotnych usprawnień, aby na jak najdłużej zachować przy sobie graczy. Otrzymujemy wraz z tą odsłoną wiele istotnych nowości, a każdy kto choć raz zasmakuje tego bardzo specyficznego świata z serii Fallout zupełnie zmieni swoje postrzeganie na gry komputerowe.

Sprawdzone Kody do Fallout 4

Poszukiwane przez Ciebie Sprawdzone kody do Fallout 4 znaleźć możesz nie tylko na naszej stronie, ale i na innych. A przy odrobinie wiedzy programistycznej, możesz przygotować własne odpowiedniki kodów modyfikując konkretną zawartość gry.

kody Fallout 4 na kase

Działające Kody do Fallout 4

kody Fallout 4

Kody do Fallout 4