Kody do GTA 4 – Nowe [Działające] i Sprawdzone Kody

Potrzebujesz do swojej rozgrywki najlepszych i działających Kodów do GTA 4? Na naszej stronie znajdziesz najlepsze Kody, pełny ich zestaw wraz z opisem co one dadzą. Od teraz nie musisz szukać po innych stronach sposobów jak ulepszyć swoją rozgrywkę.

Jesteś ciekawy co mogą Ci dać nasze Kody do GTA 4 z opisami? W tym wpisie przedstawimy Ci co musisz zrobić, aby z tego typu możliwości skorzystać.

kody do GTA 4

Kody do GTA 4

Grand Theft Auto IV to gra akcji, będąca kolejną odsłoną bestsellerowego i kontrowersyjnego zarazem cyklu, swoimi korzeniami sięgającego 1997 roku. Niniejszy tytuł powstał w dziesiąte urodziny wymienionej serii, ukazującej losy poszczególnych przestępców, którzy zaczynając od zwykłego chłopca na posyłki i speca od brudnej roboty, wspinają się na coraz wyższe pozycje w gangsterskim świecie.

GTA 4 kody

Wszystkie kody i tipsy w Grand Theft Auto 4 są przypisane do określonych numerów telefonu. Po prostu wyjmij telefon Nico i wpisz numer, aby uruchomić dany kod. Należy uważać, ponieważ użycie niektórych tipsów może uniemożliwić ukończenie pewnych Osiągnięć. Zaznaczamy to, oczywiście.

Zobacz różne Kody do GTA 4 na PC (Kliknij by rozwinąć)
Lista kodów różnych
 • Pełne zdrowie i amunicja – 482-555-0100

Ledwo zipiesz? Masz problemy zdrowotne? Zamiast do lekarza, zadzwoń do nas. Hospitalizacja nie będzie wymagana. Za to warto dopisać sobie ten numer do szybkiego wybierania.

 • Pełne zdrowie i pancerz – 362-555-0100

Przed poważną misją, warto być zabezpieczonym. Ale uważaj, uruchomienie kodu uniemożliwia wykonanie osiągnięcia: „Finish Him”.

 • Dużo dobrej broni – 486-555-0100

Zadzwoń, jeśli chcesz być objuczony jak Rambo: kij baseballowy, granaty, SMG, strzelby, pistolety maszynowe, karabiny i karabin snajperski oraz wyrzutnia rakiet. Dostawa od zaraz.

 • Dużo zwykłej broni – 486-555-0150

Jeśli potrzebujesz noża, paru granatów Mołotowa, pistolet, mały pistolet maszynowy, karabin szturmowy, karabin snajperski i wyrzutnię rakiet, zadzwoń do nas. Jesteśmy lepsi od konkurencji.

 • Poziom „Wanted” na zero – 267-555-0100

Czasami dużo niebieskich światełek i dźwięk syreny działa na nas kojąco. Jeśli jednak nie chcesz spotkać się z prawnikiem, wykorzystaj ten numer telefonu. Pomożemy. Uważaj, po użyciu kodu, nie będzie w stanie zdobyć osiągnięcia „Walked Free”.

 • Zwiększ poziom „Wanted” – 267-555-0150

Życie jest zbyt nudne i proste? Nie ma sprawy. Z każdym telefonem pod ten numer, zainteresowanie ze strony policji zwiększa się o jedną gwiazdkę. Prawdziwa zabawa zaczyna się po szóstym telefonie. Obiecujemy.

 • Zmiana pogody – 468-555-0100

Czy słońce, czy deszcz… Pamiętasz tę piosenkę z dzieciństwa? Nie obawiaj się zadzwonić. Specjalnie dla Ciebie mamy osiem różnych wariantów pogodowych.

 • Wezwanie śmigłowca Annihilator – 359-555-0100

Jeśli chcesz być wysoko nad miastem i nie bać się wrogów, nie ma nic lepszego niż Annihilator. Wystarczy zadzwonić, a jedna sztuka stanie przed Tobą.

 • Wezwij łódź Jetmax – 938-555-0100

Jeśli jeszcze nie utonąłeś, a komórkę nie zalała woda, możesz wykonać szybki telefon pod ten numer, a łódź Jetmax pojawi się natychmiast.

 • Wezwij motocykl

Motocykl NRG-900: 625-555-0100
Motocykl Sanchez Motorrad: 625-555-0150

Scenariusz owej produkcji został przygotowany przez Dana Housera, który pracował m.in. przy Canis Canem Edit (alias Bully), Manhunt i The Warriors oraz rzecz jasna przyłożył rękę do większości poprzedniczek GTAIV. Fabuła koncentruje się wokół postaci obcokrajowca o nazwisku Niko Bellic. Bohater w wyniku listów otrzymanych od swojego kuzyna postanawia opuścić Europę Wschodnią i przybywa do Stanów Zjednoczonych. Niestety zastana przez niego rzeczywistość daleko odbiega od opisanej w korespondencji emailowej. Roman skłamał, że posiada dwie żony, sporych rozmiarów kolekcję samochodów oraz kilkucyfrowe konto w banku. Co więcej okazuje się, że niesforny krewniak nieustannie wpada w nowe kłopoty, a jego życie wcale nie jest takie kolorowe.

Kody na samochody w GTA IV

Chodzić pieszo? Całkiem zdrowo, ale dobry wóz to dla Ciebie zbawienie. Mamy kilka, wystarczy zadzwonić.

Zobacz Kody do GTA 4 na Samochody na PC (Kliknij by rozwinąć)
Lista kodów na samochody
 • Wezwij FIB Buffalo: 227-555-0100

Nazwa tego samochodu to nie przypadek. Prędkość potrafi zaskoczyć, ale kierowanie wcale nie jest trudne. Dobry do uciekania i na randkę.

 • Wezwij Comet: 227-555-0175

Czy chcesz pokonać dużą odległość, czy po prostu się kawałek przejechać, czy uciekasz przed policją, czy zwiedzasz sobie po raz szósty daną dzielnicę… Gdy siedzisz w Turismo, życie staje się piękne.

 • Wezwij Turismo: 227-555-0147

Jeśli chcesz zaimponować Twojemu potencjalnemu wrogowi, połącz luksus i bogactwo w tym pięknym sedanie:

 • Wezwij Cognoscenti: 227-555-0142

Super GT pasuje do wszystkiego, jak skórzany portfel. Sportowy charakter podkreślają luksusowe wykończenia. Bez względu na to, czy jedziesz na strzelaninę, czy na smaczny obiad w mieście, GT i Nico są niczym bliźniaki:

 • Wezwij Super GT: 227-555-0168

GTA 4 Kody

Roman staje się pierwszym zleceniodawcą protagonisty i powoli zapoznaje go z lokalną siatką przestępców. Rzecz jasna w miarę sukcesywnego zaliczania kolejnych etapów zabawy lista potencjalnych pracodawców wydłuża się. Można się z nimi kontaktować zarówno osobiście, jak i za pośrednictwem telefonu komórkowego (za jego pomocą uruchamiamy również tryb multiplayer). Istotne jest, że akcja rozwija się w zależności od podejmowanych decyzji i kolejności wykonywania otrzymanych zadań. Pozwala to graczowi wpływać na bieg aktualnych zdarzeń oraz zachęca go do ponownego rozpoczęcia zabawy.

działające kody do GTA 4

Wykonując konkretną misję należy najpierw przebrnąć przez labirynt poszczególnych ulic, aby dotrzeć do ostatecznego celu, zaznaczonego na mapie miasta. Trasę pokonuje się pieszo, słynnymi żółtymi taksówkami, bądź zdobytym (czyt. skradzionym) pojazdem, wśród których znajdują się m.in. motocykle oraz samochody ciężarowe bądź osobowe. Tradycyjnie w czasie jazdy ma się sposobność słuchania wybranej przez siebie stacji radiowej, emitującej licencjonowane kawałki.

Sprawdzone Kody do GTA 4

Miejscem rozgrywki uczyniono wirtualne miasto Liberty City, do złudzenia przypominające Nowy Jork i zawierające typowe dla tej metropolii budowle (m.in. Statua Wolności, Most Brooklyński i Empire State Building). Ową lokację podzielono na pięć dzielnic: Broker (Brooklyn), Algonquin (Manhattan), Dukes (Queens), Bohan (Bronx) i Alderney (New Jersey). Wirtualne środowisko zostało całkowicie zurbanizowane, a rozwinięta sieć dróg i nowoczesna architektura, przedstawiona w sposób nadzwyczaj realistyczny, zachęca do ciągłej eksploracji.

GTA 4 poradnik do gry

Działające Kody do GTA 4

W przygotowaniu dopracowanej i bogatej w szczegóły oprawy wizualnej developerzy wykorzystali silnik RAGE (Rockstar Advanced Game Engine). Dzięki zastosowaniu owej technologii użytkownik obserwuje niesamowitą grę cieni, refleksy świetlne, dym mieszający się z powietrzem i dopieszczoną animację postaci omijających dziury w chodniku, noszących siatki z zakupami czy siedzących na ławkach. Spore wrażenie robią również wschody i zachody słońca, diametralnie wpływające na wygląd i kolorystykę z reguły szarego miasta.

GTA 4 recenzja

Kody do GTA 4

Jedną z zaimplementowanych rozgłośni prowadzi Lazlow, znany z wcześniejszych odsłon serii. Po dotarciu na wyznaczone miejsce niejednokrotnie trzeba zmierzyć się z licznymi oponentami – w tym celu można skorzystać z zaoferowanego arsenału broni (m.in. pistolety i różnego rodzaju karabiny).