Kody do MSP ❤️ Nowe [Działające] Kody na SC i Diamonds

kody do MSP

Kody do MSP

Potrzebujesz do swojej rozgrywki najlepszych i działających Kodów do MSP? Na naszej stronie znajdziesz najlepsze Kody, pełny ich zestaw wraz z opisem co one dadzą. Od teraz nie musisz szukać po innych stronach sposobów jak ulepszyć swoją rozgrywkę.

Jeśli chcesz skorzystać już teraz, kliknij poniższy przycisk:

Na stronie kliknij na MSP i odbierz Kody

Dzięki naszemu narzędziu zdobędziesz:

  • Star Coins (wirtualna waluta)
  • Diamonds (wirtualna waluta)
  • Star VIP (członkostwo)

Użycie naszej metody powoduje:

  • Wzmocnione bezpieczeństwo
  • Pewność w użyciu
  • Brak podawania jakichkolwiek danych

Jeśli chcesz zacząć grę na pełnych obrotach, wykorzystaj prezentowany tutaj sposób. Kody do MSP bardzo Ci się przydadzą. Użyj ich i graj do woli!

Informacje o grze:

  • Producent: MovieStarPlanet ApS
  • Data premiery: 14 lipca 2009
  • Dostępne na platformach: PC, Android, iOS
  • Kategoria: Przygodowe, Sandbox, MMO

Jesteś ciekawy co mogą Ci dać nasze Kody do MSP z opisami? W tym wpisie przedstawimy Ci co musisz zrobić, aby z tego typu możliwości skorzystać.

Witamy serdecznie w kolejnej odsłonie naszego artykułu. Dziś chcemy przedstawić nieco inną grę, która wyróżnia się od większości do teraz przez nas zamieszczonych. Dlaczego? Bo jest skierowana głównie do płci pięknej! Jednakże jeśli interesują Cię produkcje dotyczące modelingu i przebierania, to ta gra powinna Ci się spodobać. Zapraszamy na MSP Kody .

MSP kody

Jakiś czas temu omawialiśmy inną grę która wyszła spod ręki tego samego producenta, mamy tu na myśli BlockStarPlanet, która choć z pozoru zupełnie inna, posiada liczne cechy wspólne z naszym dzisiejszym tytułem. Jakie? Przede wszystkim zdobycie ogromnej popularności na całym świecie. Jednak do tego jeszcze wrócimy. Zacznijmy od podania podstawowych informacji, aby nawet osoby które jeszcze nie miały styczności z produkcją, mogły w pełni zrozumieć artykuł.

Kody do MSP należy do gatunku komputerowych gier edukacyjnych. W modelu rozgrywki dla użytkowników został udostępniony jeden tryb, bazujący na grze wieloosobowej. MovieStarPlanet powstała w dwa tysiące dziewiątym roku za sprawą projektanta Clausa Jensena, zaś pierwszy serwer dostępny w Polsce ukazał się pierwszego stycznia dwa tysiące jedenastego roku. Z gry można korzystać za pośrednictwem trzech platfor, Microsoft Windows, Android, oraz iOS. Do korzystania z niej wymagane jest stabilne połączenie internetowe. Jej producentem jak i wydawcą został MovieStarPlanet.

MSP Kody

Treść gry przeznaczona jest głównie dla osób liczących od ośmiu do piętnastu lat, jednak niejeden dorosły również z niej korzysta. Trudno obok tego tytułu przejść obojętnie, gdyż wielu osobom kojarzy się on z czasami beztroskiego dzieciństwa bądź wiekiem dojrzewania. W obecnym czasie, najmłodsi być może nie znają tego tytułu tak dobrze, jak miało to miejsce jeszcze około dziesięciu lat temu, gdy na rynku nie było tak wielu produkcji komputerowych. Wtedy była to wspaniała innowacja, coś przemyślanego, świeżego i zachęcającego do rozgrywki. Najlepszym obrazem tego, że Działające Kody do MovieStarPlanet sięgnęło chmmur pod względem popularności jest informacja, że w czerwcu dwa tysiące trzynastego roku (w szczycie jej kariery), korzystało z niej ponad sto milionów użytkowników!

działające kody do MSP

To niewyobrażalna liczba… MovieStarPlanet oferuje nam liczne możliwości. Podstawową jest dostępna opcja tworzenia naszych własnych, gwiazd filmowych uczestniczących w krótkich klipach. Dodatkowo możemy stworzyć, zaprojektować, zmodyfikować i dostosować do naszych preferencji nasz własny dom. Czymże byłaby gra bez rozwiniętej społeczności? Zaproś znajomych i bawcie się razem! Zaproś ich do swojego domu, rozmawiajcie, zdobywajcie nowych kolegów i koleżanki. Uczestniczcie w różnych projektach oferowanych przez dostępne minigry, takie jak projektowanie nowych stylizacji, ubrań, rysowanie i tym podobne.

W MovieStarPlanet, jak w większości produkcji znajdujemy wbudowany system mikropłatności. Jest to sklep w którym możemy dokonać zakupów rozmaitych dodatków i treści za prawdziwe pieniądze. Jeśli chcesz się wyróżniać posiadając wspaniałe, luksusowe kreacje których nie będą mieli inni, a przy tym nie masz oporów na przeznaczanie gotówki na wirtualne przedmioty, to masz do tego doskonałą możliwość. Sklep został bardzo dobrze zaopatrzony i dysponuje setkami, jeśli nie tysiącami rozmaitych kreacji co sprawia, że któreś z nich na pewno trafią w Twój gust i zechcesz stać się ich posiadaczem lub posiadaczką. Producent dał nam również możliwość przygarnięcia i dbania o nasze własne zwierzątko!

Sprawdzone Kody do MSP

Interfejs trzeba przyznać został bardzo przemyślany. Jest on przyjemny dla oka, wszystko zostało odpowiednio uporządkowane, raczej nikt nie będzie miał problemów, aby znaleźć zakładkę która go interesuje. Oczywiście trzeba poświęcić krótką chwilę na zapoznanie się z wszystkimi dostępnymi opcjami, jednak nie jest to trudne. Ogólny wygląd produkcji zasługuje na mocny plus z racji dobrze stworzonej oprawy graficznej. Jest ona dość prosta, ale niczego jej nie brakuje.

Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że została wyprodukowana już dwanaście lat temu. W tym czasie nastąpił ogromny skok technologiczny i raczej nie ma co porównywać MovieStarPlanet do gier wychodzących obecnie. Po pierwsze z racji dużej ilości czasu który upłynął od jej wydania, a po drugie dlatego, że jest to produkcja mobilna, które z reguły słyną z prostoty. Z takich ciekawych drobiazgów które znajdujemy w MovieStarPlanet, to chociażby możliwość napisania swojego statusu, który jest na bieżąco wyświetlany dla innych graczy. Chcesz zakomunikować innym, że masz zły humor lub coś stało się w Twoim życiu? Po prostu to napisz.

MSP poradnik do gry

Działające Kody do MSP

Jeśli nie masz nastroju na kontakt z innymi, również możesz to tam zamieścić, co jest przydatną opcją. Bardzo cenioną przez użytkowników możliwością jest udział w rozmaitych konkursach, które bardzo urozmaicają rozgrywkę. W Kodach do MSP istnieją dwie waluty, za które możemy zrobić zakupy. Pierwsza z nich i jednocześnie najbardziej ekskluzywna to diamenty. Jedynym sposobem na ich zdobycie jest wykupienie specjalnej opcji konta VIP, które dzielą się na trzy rodzaje. Najtańszy z nich możemy nabyć za kwotę czternaście złotych, a najdroższy za ponad dwieście. Jak sami widzimy różnica jest duża.

Sprowadza się do tego, że diamentów nie zdobędziemy bez sięgania do naszej kieszeni. Za to drugą walutę jaką jest StarCoins możemy zdobyć oglądając określone filmiki, troszcząc się naszym pupilem Boonie, lub również kupując status konta VIP. Jedynym minusem produkcji są jej spadki wydajności, które objawiają się zacięciami i klatkowaniem. Nie występują one zbyt często, ale jednak się zdarzają.

Co ciekawe, sukces tej produkcji znacząco wpłynął na pewne elementy naszej rzeczywistości. Za sprawą MovieStarPlanet, w Danii otworzono sieć markowych sklepów z ubraniami. Wydawnictwo Egmont również postanowiło działać i wydało czasopismo dotyczące produkcji. Co ciekawe, rok temu, w dwa tysiące dwudziestym na rynek komputerowy weszła kontynuacja produkcji, pod tytułem MovieStarPlanet 2. Ukazała się ona w wersji beta, jednakże trudno jest znaleźć jakiekolwiek potwierdzone informacje na temat jej aktualnej popularności. Wiemy już, że na pewno nie wróciła do szczytu swojej potęgi za sprawą jej następnej wersji, ale stale zyskuje nowych użytkowników, co jest generalnie dobrą przesłanką.

MSP recenzja

Kody do MSP

Produkcja MovieStarPlanet jest bardzo dopracowana. Producent miał świetny pomysł, który odpowiednio zrealizował. Teraz gdy wracamy do niej po latach, nie jest już tak wybuchowym powiewem świeżości jakim była w momencie jej wejścia na rynek, ale nadal potrafi przyciągać. Ma swój klimat który kojarzy się z beztroską młodych lat i być może to właśnie to jest jednym z jej największych plusów.

Gra nadal ma stałych użytkowników, a po wyjściu jej drugiej części która ukazała się rok temu, ta kwestia z pewnością jeszcze ulegnie poprawie. Oczywiście najlepiej gra się ze znajomymi, dlatego jeśli masz koleżanki lub kolegów którzy chcieliby z Tobą pograć, to o nich nie zapomnij! Bez nich to nie będzie to samo, bo największą przyjemnością chyba każdej gry jest właśnie kontakt z drugim człowiekiem. Bez niego wszystko nudzi się o wiele szybciej. Nawet jeśli nie masz znajomych którzy byliby chętni do towarzyszenia Ci w przygodzie jaką jest MovieStarPlanet, to niczym się nie przejmuj. W produkcji istnieje wiele pokojów chatu, w których możesz poznawać nowe osoby. System mikrotpłatności jest bardzo rozbudowany, co jest jednocześnie i zaletą i wadą.

Zaletą, gdyż posiadając trochę wolnej gotówki mamy w zasadzie dowolność komponowania własnych stylizacji. W sklepie znajdziemy bardzo bogatą ofertę ubrań i dodatków, przez co będziemy wyróżniać się z tłumu. Z drugiej jednak strony są użytkownicy którzy twierdzą, że bez inwestowania w Kody do MSP nie osiągniemy zbyt wiele z racji polityki producenta, który zabiega o jak największe zyski. Każdy może mieć swoje zdanie, jednak na pewno podstawowa wersja gry jest całkowicie darmowa. Korzystanie ze sklepu nie jest oczywiście przymusowe, bez niego również można cieszyć się przyjemną rozgrywką. Nawet nie inwestując w produkcję mamy możliwość dobrze się bawić, poznać nowych znajomych i po prostu przyjemnie spędzić czas wolny, odpoczywając od obowiązków. Dziękujemy.