Kody do Pokemon GO ❤️ Nowe [Działające] na Pokecoins

kody do Pokemon GO

Kody do Pokemon GO

Potrzebujesz do swojej rozgrywki najlepszych i działających Kodów do Pokemon GO? Na naszej stronie znajdziesz najlepsze Kody, pełny ich zestaw wraz z opisem co one dadzą. Od teraz nie musisz szukać po innych stronach sposobów jak ulepszyć swoją rozgrywkę. Jesteś ciekawy co mogą Ci dać nasze Kody do Pokemon GO? W tym wpisie przedstawimy Ci co musisz zrobić, aby z tego typu możliwości skorzystać.

Jeśli chcesz skorzystać już teraz, kliknij poniższy przycisk:

Dzięki naszemu narzędziu zdobędziesz:

  • Pokecoins (wirtualna waluta)
  • Pokeballe (wirtualna waluta)

Użycie naszej metody powoduje:

  • Wzmocnione bezpieczeństwo
  • Pewność w użyciu
  • Brak podawania jakichkolwiek danych

Jeśli chcesz zacząć grę na pełnych obrotach, wykorzystaj prezentowany tutaj sposób. Kody do Pokemon GO na Pokecoins bardzo Ci się przydadzą. Użyj ich i graj do woli!

Jeśli chcesz skorzystać już teraz, kliknij poniższy przycisk:

Informacje o grze:

  • Producent: Niantic
  • Data premiery: 6 lipca 2016
  • Dostępne na platformach: Android, iOS
  • Kategoria: Przygodowe, RPG

Witamy serdecznie w kolejnym artykule na naszej stronie. Dziś, jak zawsze, chcemy przedstawić Wam następny tytuł ciekawej produkcji, która swego czasu cieszyła się naprawdę ogromną popularnością na całym świecie. Zdarzały się nawet przypadki tego, że ktoś stracił przez nią życie, ale niech nie brzmi to tak odstraszająco już na samym początku. Zapraszamy na Pokemon Go!

Pokemon GO kody

Zapewne pamiętacie gdy jakieś trzy lata temu, nazwa ta była powtarzana i umieszczana dosłownie wszędzie. W mediach, bardzo szeroko w internecie, powstawało wiele dyskusji, a nawet kontrowersji na jej temat. Wszystko to przez dosłownie ogromne zainteresowanie tą grą, zwłaszcza biorąc pod uwagę dzieci i młodzież, jednak nie tylko. Jeśli jakimś jednak cudem przeszedłeś obok tej lawiny popularności produkcji Pokemon GO o której dziś rozmawiamy, to z naszego artykułu wyniesiesz wszystkie niezbędne informacje, które pozwolą Ci nadrobić zaległości. Standardowo zacznijmy od zupełnych podstaw, abyś krok po kroku zagłębił się w temat.

Kody do Pokemon Go to produkcja należąca do gatunku gier fabularnych, której producentem jak i wydawcą jest Niantic, czyli amerykańska firma z siedzibą w San Francisco, która zajmuje się tworzeniem różnego rodzaju oprogramowania. Produkcja w Stanach Zjednoczonych ukazała się szóstego lipca dwa tysiące szesnastego roku, zaś w Europie około tygodnia później. W związku z lawinowo rosnącym zainteresowaniem, serwery były obciążone na tyle mocno, że producent postanowił spowolnić wchodzenia na rynki innych krajów. Nie uniemożliwiło mu to jednak celu obiegnięcia dosłownie całego świata.

Pokemon GO Kody

Już czwartego października tego samego roku, aplikacja ta była dostępna w ponad trzydziestu krajach Afryki. Produkcja szybko stała się najczęściej pobieraną aplikacją na świecie w roku jej wydania. To w wystarczający sposób pokazuje jej ogromny sukces komercyjny. Gra sama w sobie otrzymała mieszane recenzje, z których większość zawiera ocenę oscylującą około siedemdziesięciu punktów na sto możliwych.

Wielu recenzentów chwaliło Pokemon GO Kody za próbę promowania aktywnego stylu życia na świecie. Pomimo ocen które nie były w żaden sposób rekordowe, sam skok popularności tytułu spowodował znaczące (bo aż kilkunastoprocentowe) wzrosty akcji Nintendo na giełdzie! Warto wspomnieć również o tym, że produkcja spotyka się z krytyką z racji tego, że często pokemony są możliwe do znalezienia w miejscach ku temu niestosownych, będących miejscami wyznań, czci lub z pewnych względów szczególnej pamięci. Dla przykładu, możliwym było znalezienie pokemona w Nowym Jorku, w miejscu pamięci ofiar zamachu z dnia jedenastego września dwa tysiące pierwszego roku. Również w Polsce były takie przypadki, jak chociażby na terenie kościołów, oraz obozu koncentracyjnego Auschwitz.

Część bardziej znaczących recenzentów krytykowało produkcję za sposób rozgrywki, ale wielu z nich przyznało, że mimo trudności jest ona ciekawym doświadczeniem. Sam model rozgrywki jest bardzo prosty, gdyż wchodząc do gry po raz pierwszy mamy możliwość ustawienia swojej wirtualnej podobizny, gdzie możemy modyfikować cechy charakterystyczne postaci takie jak cechy twarzy, włosy i ich kolor, oraz odzież.

Jeśli chcesz skorzystać już teraz, kliknij poniższy przycisk:

działające kody do Pokemon GO

Następnie nasza lokalizacja jest namierzana przez system GPS, a w naszym pobliżu zostają ustanowione wirtualne miejsca jak chociażby sale pokemon. Delikatną odmianą od innych produkcji o tej tematyce jest fakt, że aby złapać nowego pokemona, wcale nie musimy z nim walczyć. Wystarczy, że zbliżymy się do niego na odpowiednią odległość i w umiejętny sposób użyjemy Pokeballa. Gdy szczęście nam dopisze i uda nam się go złapać, otrzymujemy cukierki oraz pył, które w przyszłości będą nam bardzo potrzebne, aby podnieść na wyższy poziom jego siłę bojową. Polecamy Wam, żebyście resztę odkryli sami, gdyż jest to naprawdę ciekawe.

Pokemon Go należy do kategorii gier miejskich, czyli takich które bazują na prawdziwej przestrzeni miast, co jest bardzo istotne w całej rozgrywce. Jej główną ideą jest to, że każdy użytkownik który pobrał aplikację na swojego smartfona, który w swoim wyposażeniu ma wbudowany żyroskop, oraz kamerę, może łapać pokemony, które są automatycznie zapisywane i dodawane do kolekcji. Za pomocą systemu GPS, produkcja lokalizuje gracza i na tej podstawie określana jest odległość w której znajduje się on od innych pokemonów.

Sprawdzone Kody do Pokemon GO

Za sprawą aparatu znajdującego się w naszym telefonie, generowana jest tak zwana rozszerzona rzeczywistość, czyli powstaje obraz który jest wynikiem połączenia realnego wyglądu danego miejsca z nałożoną na to grafiką w trójwymiarze, a to wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym. Produkcja Pokemon Go jest darmowa, gdyż jak większość należy do modelu free to play, ale mamy także możliwość zrobienia zakupów w aplikacji za prawdziwą gotówkę. Możemy za Nią zdobyć różnego rodzaju dodatkowe treści, które potrafią uprzyjemnić rozgrywkę (oczywiście jeśli nie lubicie przeznaczać pieniędzy na mikropłatności w grach, to nie macie takiego obowiązku, darmowa wersja jest naprawdę ciekawa i niczego w niej nie brakuje).

Po prostu prawie każdy producent aplikacji mobilnych, stwarza wirtualny sklep z różnymi elementami do nabycia, aby zwiększyć swoje zarobki i jest to oczywiście logiczne. Przedsiębiorstwo Niantic zadbało o to, żebyśmy mieli dostęp do rozgrywki w dwóch trybach, gry jednoosobowej, oraz wieloosobowej. Produkcja doczekała się kilku wersji językowych, między innymi angielskiej, francuskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, japońskiej oraz włoskiej. Europejski system oceniania gier komputerowych PEGI zakwalifikował Działające Kody do Pokemon GO do kategorii wiekowej trzy plus, co oznacza, że nadaje się do użytkowania nawet dla maluchów, które ukończyły trzeci rok życia.

Pokemon GO poradnik do gry

Działające Kody do Pokemon GO

Teoretycznie tak, z racji tego, że sama w sobie nie zawiera żadnych elementów, które mogłyby w negatywny sposób wpłynąć na rozwój dzieci. Jednak naszym obowiązkiem jest wspomnienie o pewnych sytuacjach, które wydarzyły się w różnych miejscach na świecie. W mediach możemy znaleźć liczne artykuły zawierające informacje na temat wielu wypadków, do których doszło w wyniku tego, że użytkownik za bardzo wciągnął się w produkcję.

Wiele źródeł przytacza historię osoby która zginęła w wyniku spadnięcia z klifu po tym jak miał tam się znajdować pewien rzadki pokemon. Takie sytuacje można mnożyć, gdyż z tego samego powodu doszło do wielu wypadków samochodowych, potrąceń przez pociągi, wtargnięć do domów (bo system wskazywał, że na terenie danego mieszkania czy ogólnie posesji znajduje się pokemon). Statystyki są na tyle przerażające, że mówią nam o setkach ludzi którzy stracili życie za sprawą tej gry. Należy zawsze pamiętać o rozwadze, gdyż pokemony wielokrotnie znajdują się w miejscach dość niebezpiecznych takich jak szczyty wieżowców, środek ruchliwej ulicy czy wielu innych. System nie jest w stanie ocenić naszego aktualnego bezpieczeństwa, ale dla nas powinno to stać na pierwszym miejscu.

Pokemon GO recenzja

Kody do Pokemon GO

Jest to bardzo przykre, że wirtualna rzeczywistość potrafi przysłonić nam tą prawdziwą, a przez to przysporzyć tak wielu problemów. Najbardziej podatni na to są najmłodsi użytkownicy, jednak młodzież nie jest od tego wyjątkiem. Nawet my dorośli często pędzimy przed siebie patrząc na ekran smartfona, co prowadzi do niebezpiecznych sytuacji. Dlatego apelujemy o rozwagę. Jeśli chcesz zainstalować dziecku Pokemon GO, to oczywiście możesz i sama gra nie wyrządzi mu żadnej krzywdy, ale zaproponuj, że poszukacie pokemonów razem. W ten sposób będziesz miał kontrolę nad tym w jakich miejscach Twoje dziecko będzie ich szukać, tym samym ochronisz je przed wieloma niebezpiecznymi sytuacjami.

Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest spędzanie większej ilości czasu z Twoim podopiecznym, dzięki czemu razem doświadczycie radości z wzajemnej obecności i wspólnej rozgrywki, co ma ogromne znaczenie w procesie wychowania i prawidłowego budowania relacji międzyludzkich. Jeśli chcecie się upewnić czy produkcja Pokemon GO przypadnie Wam do gustu, możecie znaleźć mnóstwo filmików o tej tematyce, których jest naprawdę dużo w całym internecie. Dziękujemy serdecznie.

Jeśli chcesz skorzystać już teraz, kliknij poniższy przycisk: