the sims 4 kody

Kody do The Sims 4 – Nowe [Działające] i Sprawdzone Kody

Potrzebujesz do swojej rozgrywki najlepszych i działających Kodów do The Sims 4? Na naszej stronie znajdziesz najlepsze Kody, pełny ich zestaw wraz z opisem co one dadzą. Od teraz nie musisz szukać po innych stronach sposobów jak ulepszyć swoją rozgrywkę.

Jesteś ciekawy co mogą Ci dać nasze Kody do The Sims 4 z opisami? W tym wpisie przedstawimy Ci co musisz zrobić, aby z tego typu możliwości skorzystać.

kody do The Sims 4

Kody do The Sims 4

Gracze The Sims 4 ponownie mają okazję pokierować życiem wirtualnej rodziny. Edytor postaci pozwala nie tylko zdecydować o cechach fizycznych każdego z Simów, ale także określić jego osobowość, charakter i aspiracje. The Sims 4 oferuje znacznie więcej funkcji społecznościowych.

The Sims 4 Kody – to kolejna część serii popularnych na całym świecie wirtualnych symulatorów życia. Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon cyklu, za jego produkcję odpowiada amerykańskie studio Maxis.

The Sims 4 kody

Pierwsze The Sims ukazało się jeszcze w 2000 roku. Jego pomysłodawcą był Will Wright, założyciel Maxis i twórca SimCity oraz innych pokrewnych mu gier z Sim w tytule, które święciły swoje największe sukcesy w latach 90. The Sims szybko przerosło popularnością pozostałe gry z katalogu dewelopera, stając się fenomenem i jedną z najpopularniejszych marek w branży elektronicznej rozrywki.

Lista kodów do The Sims 4 na PC

Aby włączyć możliwość wpisywania kodów do Gry The Sims 4 należy podczas gry wcisnąć kombinację klawiszy Ctrl + Shift + C. Następnie w otwartej konsoli wpisać kody i wcisnąć Enter.

Zobacz Kody testowe do The Sims 4 na PC (Kliknij by rozwinąć)
Kody testowe uruchomimy po wpisaniu w konsolę (Ctrl + Shift + C) komendy testingCar true. Następnie dodatkowe menu wywołujemy przytrzymując klawisz Shift i klikając na obiekcie. Dzięki temu możemy uzyskać następujące efekty:

Potrzeby > Uczyń szczęśliwym: Ustawia wszystkie potrzeby Sima na pełne a nastrój na szczęśliwy;
Potrzeby > Włącz / Wyłącz Potrzeby: blokuje paski potrzeb;
Resetuj obiekt: Działa na Simach i obiektach resetując ich status;
Dodaj do rodziny: Dodaje Sima spoza Twojej rodziny;
Modyfikuj w CAS: pozwala zmodyfikować sima w kreatorze, oprócz nazwy i odziedziczonych cech;
Teleportuj Sima: Shift + kliknięcie w miejsce gdzie chcemy przenieść Sima;
Zamień głowę: możesz użyć przedmiotu, który zastąpi głowę Sima, troszeczkę okropne;

The Sims 4 Kody

Akcja Kody do The Sims 4 unika rewolucyjnych zmian w modelu rozgrywki. W trakcie zabawy gracz opiekuje się więc rodziną wirtualnych Simów, dbając o ich wszystkie potrzeby duchowe i materialne, a także zapewniając dach nad głową, projektując dom oraz ogród.

działające kody do The Sims 4

Cała rozgrywka rozpoczyna się od tworzenia swoich Simów. W The Sims 4 zdecydowano się przemodelować system kreacji postaci. Tym razem rozbudowano system modyfikowania twarzy – suwaki zmieniające dany element zastąpiono ruchami myszki, zwiększając jednocześnie zakres zmian. Dodano także możliwość edytowania całej sylwetki postaci. Usunięto z kolei możliwość swobodnego dostosowania kolorów włosów i ubrań, wracając do z góry zdefiniowanych przez twórców zestawów.

Lista kodów do The Sims 4 na pieniądze

Zobacz Kody do na pieniądze do The Sims 4 (Kliknij by rozwinąć)
rosebud – 1000 simoleanów;
kaching – 1000 simoleanów;
motherlode – 50 000 simoleanów;
money [#] – zmienia ilość posiadanej gotówki na [#];
modify_funds + [ilość] – dodaje [ilość] pieniędzy.
modify_funds – [ilość] – odejmuje [ilość] pieniędzy.
FreeRealEstate [on/off] – w widoku świata i sąsiedztwa sprawia, że wszystkie działki są bezpłatne;
autopay_bills [trude/false] – włącza lub wyłącza rachunki.

Sprawdzone Kody do The Sims 4

Ogromne znacznie ma również charakter Sima. Gracze wybierają kilka z kilkudziesięciu dostępnych cech osobowości, a także długoterminowe cele bohatera. Mają one wpływ na późniejsze zachowanie postaci i są elementem poprawionego systemu sztucznej inteligencji wprowadzonego do gry. Simy zachowują się dzięki niemu naturalniej i w znacznie bardziej zróżnicowany sposób reagują na zaistniałe wokół nich sytuacje. Nowinką są również emocje odczuwane przez wirtualnych bohaterów. Wpływają na nie nie tylko aktualnie zaspokojone bądź nie potrzeby czy społeczne interakcje, ale także używane sprzęty domowe czy noszone ubrania. Przeżywanie konkretnych emocji odblokuje przed nami m.in. nowe opcje dialogowe.

The Sims 4 poradnik do gry

Lista kodów do The Sims 4 na Budowanie

Zobacz Kody do The Sims 4 na Budowanie (Kliknij by rozwinąć)
moveobjects – pozwala na umieszczenie obiektów w dowolnym miejscu;
showhiddenobjects – kup ukryte przedmioty;
enablefreebuild – buduj w dowolnym miejscu;
ignoregameplayunlocksentitlement – kup przedmioty zablokowane przez kariery.

Po stworzeniu Simów gracz musi wprowadzić ich do domu. Może on pozostawić go w formie przygotowanej przez twórców lub całkowicie przerobić. Produkcja oferuje bowiem rozbudowane narzędzie, pozwalające na budowanie i meblowanie własnych mieszkań. W porównaniu do poprzednich części interfejs konstruktora został udoskonalony. Wprowadzono między innymi gotowe pokoje, które można postawić jednym kliknięciem.

The Sims 4 recenzja

Kody do The Sims 4

Działające Kody do The Sims 4 – Na przestrzeni lat do The Sims 4 wydano całą masę dodatkowej zawartości: od mikrododatków wprowadzających jedną – dwie nowinki i pakiety ubrań (noszących zwykle podtytuł Akcesoria), po pełnoprawne rozszerzenia oferujące kampanie fabularne i nowe atrakcyjne lokacje oraz znacząco rozbudowujące rozgrywkę. Pełną listę dodatków do The Sims 4 znajdziecie tutaj.